sobota 24. října 2009

When OTAKU was not OVERGROUND

Nedávno mě na webu zaujal remix BITE od Ansebu, jehož autorem je amatérský hudebník z Číny, vystupující pod jménem Amnjk. Zkusil jsem si tedy objednat jeho CD, nazvané "When OTAKU was not OVERGROUND", které je distribuováno na klasickém CD-R prostřednictvím vydavatelství rdcrecords. ^_^ Objednávání je jednoduché - napište jaká CD chcete, svoji adresu, a zaplaťte přes paypal. Tak jsem také učinil a za pouhých 10 dnů jsem měl CD doma. Takovou rychlost jsem opravdu nečekal. ^_^

Samotné album je naprosto úžasné. Bite, jehož ukázka byla k dispozici na webu, je samozřejmě rychlejší než původní verze a podobně hypnotizující. Zpěv je ale potlačen a dělá spíše doprovod breakcore popředí songu. Což působí zajímavě a možná to činí song o něco přístupnější. ^^ (uznávám, že to, co Halko předvedla v originále, je dost síla - já už ten její křik miluju, ale je mi jasné, že spoustě lidí může naopak vadit ^_^) Dalším (resp. na albu prvním) songem je remix Love Slave. (DearS op) Opravdu bych ho rád nějak popsal, ale vzdávám to. ^___^ Zmůžu se jen na konstatování, že na první poslech se mi z alba zalíbil asi nejvíce a současně se zařadil mezi mé nejoblíbenější songy svého žánru vůbec. ^_^ Dále se na albu setkáte třeba s mixy Shooting star, (Komugi Z op) Let me be with you (Chobits op) a jinými.

Škoda že je Amnjk tak málo známý. Jeho hudba je opravdu mistrovské dílo, propracované do neuvěřitelných detailů, které si zaslouží více posluchačů.

Původně jsem chtěl postnout i zmiňovanou ukázku, ale jelikož byla z webu vydavatelství odstraněna, nebudu ji dávat ani já sem.

Fotky:
společně se singlem Love Slave ^__^