čtvrtek 3. března 2011

夜明けのサンバ

Dnes mi konečně přišel dlouho očekávaný singl Yoake no Samba. ^_^ Původně byl plánován na 16. února, ale později byl přesunut až na 2. března a zároveň dostal i nové katalogové číslo, čárový kód a cenu. Ale tento singl je zajímavý hlavně tím, že byl vytvořen podle návrhů fandů. Ti mohli posílat své návrhy a připomínky živě při vysílání モコモコ​​60分.

Singl obsahuje klasicky dva songy a jejich karaoke verze, ale navíc je zde i DVD se záznamem koncertu IVY ツアーファイナル&10th Anniversary !!

Tracklist:

CD:

1. 夜明けのサンバ
2. ライブのあとはさみしいな
3. 夜明けのサンバ (OFF VOCAL)
4. ライブのあとはさみしいな (OFF VOCAL)

DVD:

桃井はるこライブツアー2010東京追加公演「IVY ツアーファイナル&10th Anniversary!!」
OP. OVERTURE ~インパク音頭~
01. WONDER MOMO-i ~World tour version~
02. Hide and seek
03. Kiss! Kiss! Kiss!
04. 勝利の女ネ申☆
05. Romantic Summer
06. 愛のメディスン ~アニサマバージョン~
07. Break down, Break dance!
08. さいごのろっく
09. スペースラブ
10. 21世紀
11. music as muse
12. Mail Me
13. 2001年のゲーム・キッス
14. へんじがない、ただのしつれんのようだ。
15. The wall ~越えられない壁~
16. 永遠のオルスバン
17. Life is free
18. Friendship
19. LOVE.EXE
20. ナイト・で・ないと
21. SWEET☆CANDY
22. 始発にのって
23. もっと、夢、見よう!!
24. IVY~アイビー~
E.C. 天空のスプライト
W E.C. ゆめのばとん -アカペラ-

Koncert obsahuje celkem osm songů z nového alba a ještě spoustu dalších z různých období kariéry. (Jako opening zazní dokonce インパク音頭 o_O Jeden z prvních songů, které はるこ nahrála, určený k propagaci dnes již neexistujícíhi webu inpaku.go.jp ^_^)

Trochu rozruchu mezi fandy způsobila poměrně odvážná obálka singlu. ^__^ Netuším, co k tomu はるこ vedlo, (že by návrh od nějakého fanouška? o_o) každopádně jsem bylo docela překvapen. A nejen já.. ^__^

Samotný singl obsahuje dva nové songy, jak už jsem psal výše. Titulní 夜明けのサンバ, která je rychlejší a aspoň od poslechu působí optimisticky ^^ Naproti tomu druhá ライブのあとはさみしいな (Lonely after live) je pomalá a už podle názvu asi dost smutná. Poslední dobou je těch smutných nějak hodně.. T_T Každopádně oba songy jsou nádherné. Pokud jste si CD ještě nekoupili, doporučuji to co nejdříve napravit.. ^__^

Linky:

AKIHABA LOVE RECORDS
CDJapan (dokonce mají ještě 5 first press edicí)

Fotky: