středa 14. prosince 2011

HalkoMomoi.cz oficiálně otevřena

V lednu jsem začal pracovat na jednom tajném projektu a teď už konečně můžu říct, o co šlo. Jedná se o český fanweb 桃井はるこ. A dnes, na její narozeniny, jsem se rozhodl web oficiálně otevřít. Sice ještě zbývá hodně práce, ale nechtěl jsem to už oddalovat. Navíc, kdy jindy by byla vhodnější příležitost, než právě v tento den? Trochu jsem ještě váhal, zda čekat na náš 14. prosinec, nebo se řídit podle času v Japonsku. Nakonec zvítězil samozřejmě Japonský čas a krátce po 16. hodině našeho 13. prosince, jsem poslal nejprve blahopřání k narozeninám a o pár minut později i link na web. Pokud mě nesledujete na Twitteru, nebo nechodíte na některé z fór, na které jsem o otevření webu psal, můžete ho navštívit tady:


Po odeslání zpráv následovalo několik minut napjatého čekání a doufání, že si はるこ mých tweetů všimne. A nejen že si všimla, dokonce odpověděla retweetem. ^_^


Po této její odpovědi jsem se rozbrečel, tentokráte ovšem štěstím. Těch pár slov od ní mi udělalo neuvěřitelnou radost. A přesně kvůli takovýmto chvílím to všechno stojí za to. Po oznámení o otevření webu na jednom fóru byla tamním uživatelem citována jedna moje věta z úvodního příspěvku: Tento web je zamýšlen hlavně jako pocta はるこ jako Akiba-kei umělkyni, ale také jako člověku, který pro mě hodně znamená. Ano, přesně proto jsem ten web dělal. Možná はるこ získá díky těm stránkám pár nových fandů, možná ne. Snad bude ten web pro některé její fandy v něčem užitečný, nebo taky ne. Ale na tom zas až tak nesejde. Je to především pocta někomu, kdo mě hodně ovlivnil, na kom mi záleží, s kým jsem prožil chvíle, na které nikdy nezapomenu. Jo, a taky zpěvačce, seiyuu, skladatelce, atd, atd.. Ale ona je pro mě mnohem víc..