sobota 6. dubna 2013

Tokyo - WALLOP a jedna rada - den 4.

A začnu od konce, tedy tou radou. Jsem tu čtvrtý den a už podruhé jsem naprosto totálně zmoknul. Naštěstí tentokrát aspoň bylo do čeho se převléct, ale ty kalhoty budu nejspíš sušit zas celou neděli.. Myslíte si, že víte, co asi bude ta rada? Vzít si s sebou do Japonska deštník? (nebo si ho koupit?) Ne, kašlete na deštník. Vemte si s sebou pláštěnku, nebo plavky.. ^__^ (ok.. ale tu pláštěnku myslím vážně.. deštník vám stejně kalhoty nezachrání..)

Na dnešní odpoledne jsem měl v plánu jít na natáčení jednoho pořadu od WALLOP, což je jakási vysílací platforma exkluzivně pro smartphony. Proto jsem dopoledne jen zajel do Akiby, podívat se do BookOff a pak jsem se vrátil na hotel. Dál už dneska číst nemusíte, stejně to nebude nic zajímavého..

Samozřejmě jde o はるこ, ale to je asi jasné. ^_^ Tentokrát šlo hlavně o nějaké povídání, takže jsem maximálně občas věděl, o čem se mluví, když se mi podařilo pochytit pár slov. Ale to nevadí, i tak bylo hezké, zase slyšet její hlas, její smích. ^_^ No hned na začátku mi bylo jasné, že to není ono, ale došlo i na pár písniček a to mi trochu pomohlo. Na chvíli. Po skončení natáčení jsem ještě koupil nějaké upomínkové předměty k poslednímu albu (přívěsek, placku, ručník a penlight) a popovídal si s Nakano-sanem. A na odchodu jsem potkal i promoklého Suzuki-sana, takže jsem se ještě chvíli zdržel. ^_^ Naše konverzace sice musí vypadat zvláštně, protože já neumím japonsky a on zas anglicky. Ale i tak si s ním vždycky rád "popovídám". No cesta na hotel připomínala můj první den, jen s tím rozdílem, že jsem za sebou netáhl kufr. Věcí na sušení mám tedy o něco méně. Horší je spíš to, že po návratu to na mě celé nějak dolehlo a zase jsem to dost obrečel. ;_; I když, takhle je to vždycky, tak čemu se divím..